Close
Skip to content

klub Čokoholik

Všeobecné obchodné podmienky 

Čokoholik klub

je program prevádzkovaný spoločnosťou ZEUS, s.r.o, Nám SNP 13, Bratislava 814 99, IČO: 35 711 973 (ďalej len ako „spoločnosť“) pre zákazníkov nakupujúcich čokoládu ,ďalšie tovary a služby na stránke www.cokolady.sk, jeho cieľom je podpora maloobchodného obratu a zvyšovanie kvality poskytovaných služieb. Členstvo v ČOKOHOLIK klube vytvára pre zákazníka možnosť na základe evidovaných maloobchodných nákupov v zmysle týchto Všeobecných obchodných podmienok (ďalej len ako „VOP“) vybrať si z viacerých foriem odmeny poskytovanej členom ČOKOHOLIK klubu.

Členstvo v ČOKOHOLIK klube

Účasť v programe ČOKOHOLIK klub (ďalej len „členstvo v ČOKOHOLIK klube“ alebo len „členstvo“) môže nadobudnúť len fyzická osoba staršia ako 18 rokovs bydliskom na území Slovenskej republiky. Podmienkou nadobudnutia členstva je:

Riadne a pravdivé vyplnenie registrácie na stranke www.cokolady.sk . Na základe úspesnej registrácie bude zákazníkovy zaslaný potvrdzjúci email o jeho účte, na ktorého základe je zákazník oprávnený okamžite začať zbierať body.

Spoločnosť si vyhradzuje právo neakceptovať registrácie so zjavne nesprávne alebo neúplne uvedenými údajmi. Spoločnosť nezodpovedá za prípadné škody vzniknuté nesprávnym alebo neúplným vyplnením registrácie.

What would people most want to know?

Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

What is an FAQ Document?

Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis. Dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. 

Didn’t find your answer?

Our heroic support team can help you.