Skip to content

Čokoláda Callebaut

Kakaové bôby sú vyberané, pražené a drvené priamo spoločnosťou Callebaut: Rarita medzi výrobcami čokolády.

Callebaut je jedným zo vzácnych výrobcov čokolády, ktorí stále vyberajú, pražia a melú svoje vlastné kakaové bôby. Vďaka nášmu špeciálnemu spojeniu s pestovateľmi kakaovníkov máme pre každý z našich čokoládových receptov prístup k najlepším kakaovým bobom. Sme tiež pyšní na to, že sme jedným z mála výrobcov čokolády, ktorí sami pražia kakaové bôby. Boby sú navyše pražených v celej ich škrupine, čo ich chráni a udržiava vnútri všetku arómu a prenikavosť. To vedie k intenzívnejšej, komplexnejšej a hlbšej chuti kakaa. Chuť, ktorú rozpoznáte v každej klasickej čokoláde couverture Callebaut.

Detailné spracovanie Vašich produktov si žiada tú najjemnejšiu čokoládu.

Callebaut všetky zložky veľmi jemne melú – oveľa jemnejšie než ostatní výrobcovia čokolády. To vedie k tak jemným čiastočkám, že ich nie je možné jednotlivo cítiť jazykom ani chuťovými bunkami. Ingrediencie sú potom miešané s rovnakou presnosťou a trpezlivosťou, až sú hmota, vôňa, chuť a príchute takmer hotové. Pridanie čistého kakaového masla a trochy vanilky dokončí chuť a konzistenciu čokolády. A toto je okamih, kedy sa všetky ingrediencie spoja v jednu a začnú topiť na jazyku. A v tomto vzácnom okamihu si čokoláda zaslúži známku kvality a autenticity ako „Najlepšia belgická čokoláda Callebaut“.

Vaša kreativita a produktivita si zaslúži čokolády, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Dnes. Zajtra. Kedykoľvek.

Počas celých generácií, z otcov na synov, naši najstarší zákazníci zisťovali, že chuť, použiteľnosť a kvalita čokolád coubertures Callebaut sa nikdy nemení. Nikdy nie je potrebné pridať čokoládové maslo či čokoládový likér. Čokoládové couvertures Callebaut zostávajú rovnaké a možno sa na ne spoľahnúť. Vždy budú rovnaké. Spoločnosť Callebaut zaručuje čokoládu, ktorá Vám umožní rýchlu a efektívnu prácu, napríklad čokoláda v Callets ™ môže byť spracovaná rýchlejšie ako akákoľvek iná čokoláda a umožní vám získať výborné výsledky. Tento sľub je základom výrobkov Callebaut a každej kvalitnej belgickej čokolády.

Zobrazených 1–16 z 92 výsledkov

Load More